ACİL ANTETLİ KAĞIT

Acil Antetli Kağıt yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Biliyoruz ki zaman denen kavram insanlar için çok önemli; kurmuş olduğumuz şirketi büyütmek için atılacak adımlardan biri olan antetli kağıtlar hem size kurumsal bir kimlik kazandıracak hemde müşterilerinizle olan iletişiminiz artıracaktır. Peki nedir bu antetli kağıt neden bu kadar önemli gelin birlikte bakalım…

Antet kelimesi Fransızca’da kağıt yada zarfın üzerine basılmış başlık, ad ve adres anlamına gelir. Antetin anlamı da tam olarak budur. Üstünde logonuzun ve firma adınızın olduğu, alt kısımda ise adres ve iletişim bilgileri olan basılmış kağıtlardır. Genellikle A4 boyutunda olan antetli kağıtlar profesyonel bir ekip tarafından hazırlandığında kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Beylikdüzü antetli kağıt denildiğinde akla ilk gelen firmamızda yani 88 Copy Center olarak sizleri profesyonel kadromuz ve güler yüzümüzle bir çay içmeye Beycity de bulunan mağazamıza bekliyoruz.

 

Diğer Hizmetlerimize Göz Attınız Mı ?

 

Fotokopi

Acil Kartivizit

Hızlı Diplomat Zarf

Sertifika Baskı

Broşür Baskı

Katalog Baskı

Kaşe Yapımı

PVC Kaplama

Poster Baskı

Etiket Baskı

Ciltleme

Doğum Günü

Yaka Kartı

 

Bizler sizler için çalışıyoruz. Hızlı antetli kağıt için bize +90 212 876 00 95 numaralı hattımızdan ulaşabilir ya da iletişim sayfamızdan formu doldurup sipariş verebilirsiniz.

Sizin İçin Burdayız
Gönder