SEO

Seo nedir açıklamak gerekirse arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda olmasını sağlayan bir çeşit reklam aracıdır. Genellikle web siteleri reklamlarını yapabilmek için sürekli ücret ödeyip istedikleri sonuçları elde edemezler. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi insanların reklamlar yerine ilk sayfada çıkan web sitelerine tıkamasıdır. Birinci sayfada çıkan web sitelerinin seo çalışması ile orada olduklarını biliyor musunuz? Büyük uğraş ve paralar verip etkili sonucu alamamak tabi ki kimsenin istediği bir sonuç olamaz. Bunun için tamda size göre bir çalışma şekli olan olan seoyu denemeye ne dersiniz?

Kullanıcı deneyimine odaklı, kaliteli içerikler, anahtar kelimeler ve özel çalışma ile web sitenizi 1. sayfaya getiriyoruz.Sizin belirlediğiniz anahtar kelimeler ile 3 aylık bir çalışma ile web sitenizin içeriklerini rakip analizlerine uygun olarak hazırlayıp yaptığımız çalışma ile web sitenizi ön plana çıkarıyoruz. Sizin belirlediğiniz anahtar kelimeler ile google da sizi arayan müşterilerinizin sizi bulmasını sağlıyoruz.Kendimize özel belirlediğimiz taktikler ile google’ye uygun içerikler ile desteklediğimiz web sitelerinizi 1 adım önde olmasını isterseniz sizde 88 Copy Center’a bir çay içmeye davetlisiniz. Geniş müşteri referansımız ile seo konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizlere +90 212 876 00 95 numaralı hattımızdan yada iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Yerimiz Beycity Avm Zemin kattadır.

Diğer Web Tasarım Hizmetlerimize göz atmaya ne dersiniz?

 

Kurumsal Web Tasarım

E-Ticaret

Kişisel Web Sitesi

Sosyal Medya Hizmetleri

Hosting Hizmetleri

Sizin İçin Burdayız
Gönder