Kartvizit, firmalar ya da şahıslar için hazırlanan üzerinde tanıtıcı, kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır. Kartvizitte ismi bulunan kişi bir şirkette çalışıyorsa kartın üzerinde tam adı, iletişim bilgileri, firmadaki pozisyonu ve şirketin iletişim bilgileri yer alır. Müşteriler bu kartvizitler sayesinde, ihtiyaç duydukları anda kolayca kartın sahibine ulaşabilirler. Kısacası kartvizitler kolay yoldan müşterinin aklında yer alır. Bir şirketin ya da firmanın güvenilir olabileceğinin garantileridir. Kartvizitler boyut olarak genellikle 5.5 x 8.5 cm ölçülerinde olurlar. Yeni bir iş ya da fikir ortaklığı için birisinin sizden istediği ilk şey kartvizitiniz olacaktır ve eğer kartvizitiniz yoksa bu durum karşı tarafta güvensizlik oluşturabileceği için iş kaybı yaşamanıza neden olacaktır.

Acil kartvizit kısa sürede tasarımınızı yollayarak basımını yaptırabileceğiniz kartlara verilen addır. Siparişini verdiğiniz kartvizitler kısa süre içerisinde basılarak gün içerisinde size kargo ile gönderilir. Acil kartvizit baskı işe yeni başlayan kişiler tarafından basım yaptırılmak için kullanılan hızlı teslim yöntemidir. Standart kartvizit basımından tek farkı basımının ve tesliminin çok daha kısa süre içinde gerçekleştirilmesidir. Sadece size verilen bu öncelikler birlikte fiyatlarda az miktarda değişimin olması muhtemeldir. Yüksek kalite kağıt ve boya kullanan firmamızda işlemler kısa süre içinde gerçekleştirilir ve size teslim edilir.

Acil Kartvizit Tasarımı

Acil kartvizit tasarımı yaptırabilmek için elinizde eskiden bulunan herhangi bir şablonu hızlı bir şekilde düzenleyerek yollayabilirsiniz. Bu şekilde matbaalarda anlık olarak sipariş alınır ve ister tek yön ister çift yön isteğinize göre parlak veya mat selefonlu şekilde baskınız yapılır. Acil kartvizit basımı genelde mevcut kartvizitler örnek alınarak yapılmaktadır. Teslim seçenekleri olarak da elden veya kargo ile gönderim tercih edilir. Bulunduğunuz yere göre 1 veya 3 gün arasında teslim edilir. Hazır tasarımınız bulunmuyorsa mevcut logo çalışmanızı adet ile birlikte göndererek acil kartvizit siparişinizi oluşturabilir ve saatler içerisinde siparişinizi alabilirsiniz. Gerekli kontrollerden sonra tasarım pozlanır ve kalıbı alınır. Sonra bu tabaka baskı makinesine yerleştirilir. Baskının ardından makineden alınan tabakaya dilediğiniz şekilde selefon çekilir, uygun ölçülerde kesim işlemi yapılır ve adetlere göre paketlenir. Kartvizitiniz için belirlediğiniz logo ve tasarımları bildirmeniz yeterli olacaktır.

 

Sizin İçin Burdayız
Gönder