KANVAS BASKI

Kanvas baskı, dijital baskı makineleri kullanılarak kanvas malzemenin üzerine boya püskürtme tekniği ile baskı yapılmasıdır. Peki kanvas nedir ?Kanvas dilimize İngilizce “Canvas” sözcüğünden geçmiş bir kelimedir ve dilimizde karşılığı tuvaldir. Kanvas tablo ve kanvas baskı kavramları sıklıkla bir olarak kullanılsa da birbirinden farklı olduğunu söylemek mümkün. Kanvas tablo, tuvalin üzerine çeşitli boyalar kullanarak el emeği ile yapılan sanattır. Kanvas baskı ise adından da anlaşılacağı üzere tuvalin üzerine dijital ortamdan yararlanılarak baskı yapılmasıdır.

            Tuval malzemesinin üzerine yüksek çözünürlüklü dijital makinelerle istenilen baskı yapılır ve kurumaya bırakılır. Kuruma gerçekleştikten sonra ahşap şase üstüne gerilen tuval, göz alıcı dokulu tablo halini alır. Yüksek kalitede renklerin kullanıldığı ve ortaya mükemmel işlerin çıktığı kanvas baskı herkes tarafından sıklıkla tercih edilmekte. Sizlerde duvarlarınızı estetik tuvaller süslesin istiyorsanız kanvas baskıyı tercih edebilirsiniz.

 

Kanvas baskı avantajları Nelerdir?

 

  • Kanvas baskı kişiye özel tablo yapılması imkanı sunar. Kendinizi özel hissettirecek ve eşsiz tablolarınızı duvara asıp keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Dijital baskı yüksek çözünürlükte yapılır ve canlı renkler elde edilir bu da göz alıcı bir ürün ortaya çıkmasını sağlar.
  • Kanvas baskı ile odanızın, ofisinizin havasını hemen değiştirip renkli ve sanat dolu bir hale sokabilirsiniz. Unutmayın ki görsellik ve estetik insan izlenimleri açısından büyük önem taşır.
  • Kanvas baskının ucuz ve uygun fiyatlı olması diğer bir avantajıdır.
  • Su bazlı olarak kullanılan boyalar insan ve doğaya zarar vermediği için rahatlıkla tercih edilebilir.

 

Kanvas Baskı Fiyatları Nedir?

 

            Kanvas baskının yapılacağı materyal boyutu sizin isteğinize göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi ve ucuz fiyatlı kanvas baskı yaptırmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizin İçin Kanvas Baskıyı Nasıl Yapıyoruz ?

 

            Uzman ve güler yüzlü ekibimizle birlikte sizlerle iletişim kurup istekleriniz doğrultusunda en iyi ve en kaliteli malzemelerle, en ucuz kanvas baskıyı sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlı kanvas baskı yaptırmak istiyorsanız ve kaliteden vazgeçmiyorsanız doğru yerdesiniz. Beylikdüzün’de bulunan baskı merkezimiz son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.  88 Copy Center ekibimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz.

 

Diğer Çözümlerimize Göz Attınız Mı?

 

Branda Baskı

Folyo Baskı

Duvar Kağıdı Baskı

One Way Vision Baskı

 

Sizin İçin Burdayız
Gönder