FOLYO BASKI

Folyo baskı, dijital baskı makineleri kullanılarak istediğiniz tasarımın arkası yapışkanlı olan folyo malzemenin üzerine basılması işlemidir. Dış ve iç mekan kullanımlarında rahatlık sağlayan bu malzeme türü reklam ve tanıtımlarınız için oldukça uygundur.

 

Folyo Baskı Kullanım Alanları Nelerdir?

 

                Kullanım alanı oldukça genel olan folyo baskı birçok sektörde ön plana çıkmakta.

 

  • Cephe giydirme ve cam giydirme
  • Tabela ve kapı tabelaları
  • Ayaklı afiş
  • Uyarı levhaları
  • Etiket
  • Reklam standları

 

            Yukarıda sıralanan alanlarda folyo baskı rahatlıkla kullanılabilir. Reklam, tanıtım, kampanya, sloganlarınız için oldukça uygun bir tercih olacaktır. Folyo baskı ile dükkanınızın camına istediğiniz yazı ve fotoğrafları yapıştırabilirsiniz.

 

Folyo Baskı Çeşitleri nelerdir?

 

            Folyo baskıların iç mekan ve dış mekanda kullanım özgürlüğü olduğunu daha önceden söylemiştik. Folyo baskı çeşitleri de kullanım alanına göre ayrılmakta ve farklılıklar olmaktadır. İç mekan için kullanılacak folyo baskı türleri;fotoblokforeks, kanvas baskı, sticker baskı, poster, şeffaf folyo baskı

dış mekan için kullanılacak folyo baskı türleri ; mesh baskı, bas-kes folyo delikli folyo baskı, sahne arkası baskı, polebanner baskı, onewayvision baskıkullanımakta.

 

            Folyo baskının kullanım alanının ne kadar geniş olduğunu bir kez daha anlıyoruz. Hayatımızın her yerinde dış ve mekan ve iç mekanlarda folyo baskıyı görmek mümkün.

 

Folyo Baskının Avantajları Nelerdir ?

 

  • Maliyeti düşüktür, bütçenizi zorlamaz.
  • Yapışkanlı baskı olduğundan tüm sert yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Bu sebeple kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazededir.
  • Uzun ömürlüdür. Uzman kişiler tarafından ve doğru şekilde yapıldığında kullanım süresi artar.
  • Hızlı yapılan folyo baskı zaman kaybettirmeden reklamınızı yapmanızı sağlar.

 

 

Folyo Baskı Fiyatları Nedir ?

 

                Kullanım alanı ve boyutuna göre folyo baskı fiyatları değişiklik göstermektedir. En güvenilir ve uygun folyo baskı fiyatını almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Beylikdüzün’de en ucuz folyo baskı fiyatını 88 Copy Center olarak sizlere sunuyoruz.

 

 

Sizler İçin Folyo Baskıyı Nasıl Yapıyoruz ?

 

                Uzman ve güler yüzlü ekibimizle birlikte sizlerle iletişim kurup istekleriniz doğrultusunda en iyi ve en kaliteli malzemelerle, en ucuz folyo baskıyı sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlı folyo baskı yaptırmak istiyorsanız ve kaliteden vazgeçmiyorsanız doğru yerdesiniz. Beylikdüzün’de bulunan baskı merkezimiz son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.  88 Copy Center ekibimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Folyo baskı fiyatları almak, avantajlı kampanyalar ve indirimli fiyatlardan faydalanmak için lütfen bize  +90 212 876 00 95 numaralı hattan ya da  iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Beycity’de olan yerimize sizleri de bir çay içmeye bekliyoruz.

 

Diğer Çözümlerimize Göz Attınız Mı?

 

Branda Baskı

Duvar Kağıdı Baskı

Kanvas Baskı

One Way Vision Baskı

Sizin İçin Burdayız
Gönder