ONEWAY VİSİON BASKI

Onewayvision (delikli folyo) baskı, cam giydirme veya cephe giydirme işlemleri için en başarılı dijital baskı türlerinden birisidir. Nedir bu onewayvision baskı? Pvc türünden olan, arkası yapışkanlı, delikli folyoya dijital baskı yapılması işlemine onewayvision baskı adı veriliyor. Günümüzde sıkça tercih edilmeye başlanan bu baskı dükkanlarınızın camlarını kaplamak için iyi bir yöntem olarak ön plana çıkıyor. Boyutlarının yeterince büyük olması sebebiyle geniş yüzeyler içinde rahatça tercih edilebilir.

 

OneWayVision Baskı Özellikleri Nelerdir ?

 

                Sizlere farklı bir bakış açısı sunan onewayvision baskı yenilikçi ve günümüz teknolojisiyle oldukça uyumlu bir baskı türü. Halk arasında delikli folyo baskı olarak adı geçmekte. Onewayvision baskının en büyük özelliği, cam giydirme işmi yapıldıktan sonra içerden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışarıdan içerisi görünmez. Dışarıdan reklamınız, logonuz, yazınız, tasarımınız görünüp dikkat çekerken, içeriden dışarıyı izleyebilme özgürlüğü tanır. En çok tercih sebepleri arasında bu güzel özellik yer almaktadır. Onewayvision baskı uzman kişiler tarafından dikkatle yapılmalıdır. Yanlış bir basımda dışarıdan hemen belli olacağı için kalitesiz bir görünüm yaratacaktır. 

 

OneWayVision Baskı Avantajları Nelerdir?

 

  • Hızlı uygulanır
  • Kaliteli ve yenilikçi durur
  • Uygun fiyatlıdır
  • Uygulama sonrası dışarıdan içerisi görünmez ama içerden dışarısı görünür kalır
  • Uzun kullanım imkanı sağlar

 

OneWayVision Baskı Fiyatları Nedir ?

 

                Uygulama yapılacak alana göre boyutlar farklı olacağı için fiyatlar değişmektedir. En ucuzonewayvision baskıyı yaptırmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizin İçin OneWayVision Baskıyı Nasıl Yapıyoruz ?

 

Uzman ve güler yüzlü ekibimizle birlikte sizlerle iletişim kurup istekleriniz doğrultusunda en iyi ve en kaliteli malzemelerle, en ucuz onewayvision baskıyı sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlı onewayvision baskı yaptırmak istiyorsanız ve kaliteden vazgeçmiyorsanız doğru yerdesiniz. Beylikdüzün’de bulunan baskı merkezimiz son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.  88 Copy Center ekibimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz. Bize +90 212 876 00 95 numaralı hattımızdan ya da iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Çözümlerimize Göz Attınız Mı?

 

Branda Baskı

Folyo Baskı

Duvar Kağıdı Baskı

Kanvas Baskı

Sizin İçin Burdayız
Gönder