MAGNET

Magnet mıknatıs ile kalıcı bir reklam tasarlamak istiyorsanız sizleri Beylikdüzün deki 88 Copy Center adresimize bekliyoruz sizleri ağırlamaktan gurur duyarız. Dilediğiniz tasarımlar ile sizlerin tam istediği gibi üretime sürdüğümüz magnetler son dereceli kaliteli ve görünüşü ile dikkat çekicidir. 88 Copy Center olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir, bu yüzden sizlerin tam istediği gibi tasarımları yapmaktayız.

Daha çok Sucular, kebapçılar, tatlıcılar, pizzacılar, fast food lokantaları ve gıda üzerine faaliyet yürüten firmalar gibi Magnet mıknatıs tercih etmektedir. Reklam yapmanın en pratik ve etkili yollarından biridir bu yüzden çok tercih edilir.

Renklerinde Magnet tasarımda dikkat çekici ve daha ilgi çekici oldukları görülür daha açık renkler tercih edilir. Firmanızın adını duyurmak istiyorsanız güzel görünümlü ve etkili bir tasarım olmalıdır böylelikle kolaylıkla firmanızın ismini duyurabilirsiniz.

Diğer işlerimize göz attınız mı ? Sizin için uygun olabileceğini düşündüğümüz diğer hizmetlerimize tıklayabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Kartvizit

Broşür

Fatura – İrsaliye

Antetli Kağıt

Tahsilat Makbuzu

Cepli Dosya

E-Katalog

Katalog

Sözleşme

Zarf

Notluk

 

Tüm Magnet, Matbaa işlemleriniz için bizi 0212 876 00 95 numaralı hattan arayabilir yada İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizin İçin Burdayız
Gönder