Broşür çok az sayfalı kitap ya da kitapçıklar için kullanılan bir kelimedir. Reklamcılık alanındaki anlamına baktığımızda ise broşürler sayesinde çok uzun yıllardır insanlar yeni işlerini tanıtma, mevcuttaki işlerini büyütme, marka bilinirliklerini arttırma gibi çeşitli konularda broşürlerden fayda görmüşlerdir. Yeni açacağınız şirketinizin açılışını duyurmak için kampanyalarınızı çevrenize iletmek için broşürleri kullanabilirsiniz. İster iş değişikliğinizi ilan etmek için ister markanızın tanınırlığını arttırmak için broşür basımı ve dağıtımı yaptırabilirsiniz. Özetle broşürün alanı çok geniş ve kapsamlıdır. Broşür hazırlama ve dağıtımındaki amaç firmanın faaliyet gösterdiği alandaki ürünleri ya da hizmetleri hakkında net bilgiler vererek müşterinin ilgisini çekmektir. Bu sayede hem ürünler hem hizmetler hakkında müşteri bilgilendirilir, kampanyalar ve yenilikler de duyurulmuş olur.

Beylikdüzü Acil Broşür

Broşür taslakları genellikle A4 ve A5 ebatlarında olmaktadır. En çok tercih edileni ise A5’tir. Broşürlerde boyutlar önemlidir çünkü broşür az yer kaplamalı, tek bir bakışta ürün ya da hizmetin tamamı görünebilmeli ve taşıması kolay olmalıdır. Fiyatlar da broşürün boyutuna göre değişmektedir. Broşür basımı normal kağıda veya kuşe kağıda yapılır ancak kuşe kağıtlar renkli görsellik sundukları için daha çok tercih edilirler. Broşür baskısı yapılırken renk kullanımı çok önemlidir, müşterinin aklında daha kalıcı etkiler bırakır ve yüksek oranda geri dönüş sağlanır. Ne kadar dar alanda ne kadar çok bilgi verilirse broşürden o kadar verim alınacaktır. Broşürlerde fotoğraf kullanımı da oldukça önemlidir. Ürüne veya firmaya ait fotoğraflar hedef kitlenin daha kolay fikir sahibi olmasını sağlayacak ve güvenini kazanacaktır. Bir başka önemli nokta olarak da broşürde iletişim ve adres bilgileri mutlaka bulunmalıdır çünkü bu broşürünüzün ulaştığı kişinin size ulaşmasını kolaylaştıracaktır.

Acil broşür baskı ile istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz kağıt tercihleri ile firmamızda en hızlı şekilde broşürünüz basılmakta ve size teslim edilmektedir. Yapmanız gereken tek şey nasıl bir görsel istediğinize karar vermek ve broşürün üzerinde yer alacak bilgileri belirlemeniz olacaktır. Matbaamız broşür konusunda size en hızlı hizmeti sunacak ve ertesi gün broşürleriniz adresinize teslim edilmek üzere yola çıkacaktır.

 

Sizin İçin Burdayız
Gönder