88 Copy Center, profesyonel bir Beylikdüzü matbaa firması olarak, uzman ekibi, ve en son teknolojik geniş dijital, ofset makine parkuruyla Acele kaşe acil istekleriniz için çözümler üretmeye devam ediyor. Beylikdüzü’nde bulunan matbaa firmamızda üretmekte ve satışını gerçekleştirmekte olduğumuz kaşe çeşitlerinde isteklerinize göre acil kaşe ihtiyaçlarınız hızlıca sağlanmaktadır. Kaşe, mühür yapımında kullandığımız son sistem lazer teknolojiler kullandığımız için, kalite konusu ile ilgili herhangi bir problem bulunmamaktadır. Sizde şirket bilgilerinizi telefon, faks veya e-posta ile gönderin, kaşeniz kısa zamanda hazır olsun.

Acil Kaşe nedir?

Onay aşamasındaki evrak ve belgelerde kaşe kullanımı kanuni bir zorunluluktur. Kaşe, resmi yazışmalarda şirketinizi ifade etmek için kullanımı oldukça kolay bir araçtır. Mevcut sistemlerde kullanılan yardımcı malzemelere ihtiyaç duyulmadığından çok hızlı bir şekilde üretilir. Acil Kaşe mürekkebi akmaz, bulaşmaz ve kurumaz. Mürekkeplendirme yönteminin kolay olmasından, dolayı mürekkep doldurularak ve uzun süreli kullanabilinmektedir.

Acil Kaşe Modelleri

Firmamızda Acil kaşe‘ leri lazer kaşe olarak üretilmektedir. Acil kaşe olarak en fazla tercih edilenlerden bazıları şunlardır. Colop kaşe, trodat kaşe, Tahta kaşe, sırdaş kaşe, kaşem, saplı kaşe, lazer kaşe gibi ürünlerdir.

Acil Kaşe Siparişi İçin Gerekli Evraklar

Şahıs Firmaları: Şahıs Firmaları İçin Vergi Levhası Bilgileri, Eklenmesi İstenilen unvan, Varsa Ticaret Sicil Numarası

İsim unvan Kaşeler:  İsim unvan verilmesi yeterlidir.

Doktor Kaşeleri:  Görev yaptığı Hastane Adı unvanı, Doktor Ad Soyadı unvan, Diploma No, Bağlı Bulunduğu Bölüm adı Yazılması yeterlidir.

Logolu Kaşeler ve Renkli Kaşeler:  Logoyu Gönderimi ve Renkleri Belirlenmesi yeterlidir.

Ayrıca Kitap Kaşesi, Öğrenci Kaşeci, Özel Üretim Kaşeler ve Çok Daha Fazlası için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Toplu Sipariş

Toplu acil kaşe siparişleriniz için Web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak, Türkiye’nin İdeal kaşe fiyatları ile Online verebilirsiniz. Lazer teknolojisi kullanılarak hazırlanan kaşe siparişleriniz hızlıca yapılarak adresinize kargo ile gönderilmektedir. Bu noktada 88 Copy Center  Beylikdüzü matbaa firmamız hızlı gönderim, kadar, uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti konusu ile ilgili sektörün tartışmasız liderlerinden biridir.

Sizin İçin Burdayız
Gönder