DİJİTAL BASKI

Dijital baskıyı, dijital ortamda bulunan görüntüleri çeşitli materyallerin üzerine basmamızı sağlayan ve branda baskı, folyo baskı, kanvas baskı, onewayvision baskı, afiş baskı gibi türleri olan baskı yöntemi olarak tanımlayabiliriz.Eski dönemde ofset baskı ön plandayken, günümüzde dijital baskı hızlı bir yükseliş yapmış ve sıklıkla tercih sebebi olmuştur.

 

Dijital Baskının Tercih Edilme Sebepleri Nelerdir ?

 

                Dijital baskının günümüzde sıklıkla tercih edildiğini söylemiştik. Peki bu tercihin en önemli kriterleri neler? Öncelikli olarak dijital baskı sizlere zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ofset baskı türüne göre çok daha hızlı şekilde basılıp elinize ulaşıyor. Özellikle bulunduğumuz çağda zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Her şey oldukça hızlı bir biçimde akıp giderken yavaş kalmak bizleri geri plana atıyor. Bu sebepleişletmelerin dijital baskıyı sıklıkla tercih etmesinin başında hızlı olması yer alıyor. Acil baskıya ihtiyaç duyan kişiler için, hızlı dijital baskı bir kurtarıcı olarak öne çıkıyor.

            Diğer bir tercih sebebi olarak maliyetinin düşük olmasından bahsedebiliriz. Dijital baskı sistemi iş gücünden ve kullanılan malzemelerden tasarruf sağlamaktadır. Böylece hızlı olmasının yanı sıra maliyet olarak düşük olması dijital baskıya olan ilgiyi arttırmakta diyebiliriz. Düşük maliyetli dijital baskı tasarruf yapmanız için güzel bir seçenek.

            Dijital baskı kişiye özel tasarımlar sunabilme özgürlüğü tanır. Bunun sebebi dijital baskı yapılırken kalıp kullanılmamasıdır. Tasarımlar reklam ve tanıtımlar için oldukça önemli bir etkendir. Kullanıcının ilk izlenimi konusunda belirleyici etkiye sahiptir. İşletme sahipleri veya şahıslar özel tasarımlarını hızlı, düşük maliyetli olarak dijital baskı ile istedikleri materyallerin üzerine bastırabilirler. Bu esneklik sayesinde kendinizi daha iyi yansıtma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

            Dijital ortam bizlere düzenleme ve değişiklik yapma konularında hız ve kolaylık sağlar. Dijital baskıda hata önleyicilik ve hata düzenleyicilik daha hızlı yapılabileceği için bizlere kolaylık sağlar. Güncellemeler rahatlıkla yapılabilir.

 

Dijital Baskı Fiyatları Nedir ?

 

                Dijital baskı sizlerin istediği tasarım, seçtiği materyal ve boyutlara göre sınırsız bir esneklik ile yapılacağı için fiyatlar değişiklik göstermektedir. İletişim bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Dijital Baskıda Sizlere Nasıl Hizmet Sunuyoruz ?

 

                88 Copy Center olarak ilk ilkemiz, müşterilerimizi mutlu ve memnun etmek. Beylikdüzü dijital baskı merkezi olarak son teknolojiye sahip ekipmanlarımız, profesyonel ekibimiz ile her zaman sorunsuz, ucuz ve kaliteli dijital baskı çalışmaları yapıyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte sizlere grafik tasarım desteği sunuyor ve kendinizi en iyi yansıtacağınız tasarımı ortaya koyuyoruz. İstanbul’un en uygun dijital baskı merkezi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Kaliteli ve güvenli dijital baskı hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 88 Copy Center ailesi olarak bu malzeme türünden istediğinize baskı yapılabilir ve tasarımınıza onay verdikten sonra baskınız işleme alınır.

 

Dijital Baskı Çözümlerimize Göz Attınız Mı?

 

Branda Baskı

Folyo Baskı

Duvar Kağıdı Baskı

Kanvas Baskı

One Way Vision Baskı

 

Tüm Dijital Baskı işlemleriniz için bizi +90 212 876 00 95 numaralı hattan arayabilir ya da  iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bizi yerimizde ziyaret edip bir çay içmeye ne dersiniz? Beylikdüzü Beycity Avm’de bulunan 88 Copy Center’a sizleri de bekliyoruz.

Sizin İçin Burdayız
Gönder