BRANDA BASKI

 

Branda veya vinil baskı işletmenizin dış mekan reklam ve tanıtımları için mükemmel bir seçimdir. Teknolojik gelişmelerle birlikte günden güne her şey daha dijital bir hal alırken, baskı alanında da yenilikler ortaya çıkmaktadır. Branda baskı dijital baskının bir türüdür. Aslında branda, baskının yapıldığı materyale verilen isimdir. Kısaca branda baskı, dijital baskı tekniği ile brandanın üzerine basılan tasarımlardır.Vinil ve branda aynı malzemelerdir, yüksek esneklik ve dayanıklılık özelliklerine sahip olduğu için baskı yapmak oldukça kolaydır.

 

Branda – VinilBaskı Nerelerde Kullanılır?

 

Branda baskının kullanım alanları oldukça yaygındır. Genel olarak dış mekanlarda kullanılsada sadece bununla sınırlı değildir. Branda baskının kullanım alanlarını sıralayacak olursak;

 

  • Dış cephe veya bina giydirmelerinde
  • Afiş veya pankartlarda
  • Işıklı tabelalarda
  • Stantlarda
  • Dekorasyonlarda
  • Duvar kaplamalarında

 

Branda- Vinil Baskının Avantajları Nelerdir?

 

Branda PVC türünden bir malzemedir. İşletmeler tarafından sıklıkla reklam ve tanıtım amacıyla kullanılır. Günümüzde oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan branda baskının avantajları neler biraz göz atalım.

Öncelikle diğer baskı materyallerine oranda daha düşük maliyetli olduğundan tasarruf etmenizi sağlar. Malzeme esnek ve kolay baskı uygulanabilir bir yapıdadır, genel olarak branda beyaz olduğundan istenilen her tasarım net olarak basılabilir.Kullanım ömrü uzundur, fakat burada baskıyı yapan ekibin uzmanlığı ve kullanılan malzemelerin kalitesi önem kazanmaktadır. Özellikle dış mekan çalışmalarında hava koşulları gibi dış etkenler değerlendirilip baskı işlemi uzmanlıkla yapılmalıdır. Branda baskı çözünürlüğü yüksek olan baskıların yapımında başarılıdır. Yüksek çözünürlükte dijital makinelerin kullanılarak yapılan baskı işlemi sayesinde kaliteli bir ürün ortaya çıkar. Vinil baskının sağladığı bir diğer avantaj içinde insan sağlığını etkileyen bir malzeme bulunmamasıdır.

 

Branda Vinil Baskı Fiyatları Nedir ?

 

Kullanılacak vinilin boyutu isteklere ve uygulanacak alanlara göre farklı olduğundan dolayı fiyatlar değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatı belirlemek için bizlerle iletişime geçebilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

 

Sizler İçin Branda – Vinil Baskıyı Nasıl Yapıyoruz?

 

Uzman ve güler yüzlü ekibimizle birlikte sizlerle iletişim kurup istekleriniz doğrultusunda en iyi ve en kaliteli malzemelerle, en ucuz branda baskıyı sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlı branda baskı yaptırmak istiyorsanız ve kaliteden vazgeçmiyorsanız doğru yerdesiniz. Beylikdüzün’de bulunan baskı merkezimiz son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.  88 Copy Center ekibimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz.

 

Bize ulaşmak için +90 212 876 00 95 numaralı hattan yada iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Çözümlerimize Göz Attınız Mı?

 

Folyo Baskı

Duvar Kağıdı Baskı

Kanvas Baskı

One Way Vision Baskı

 

Sizin İçin Burdayız
Gönder