Kaşe, günlük iş hayatında ofis ortamlarında firma bilgilerini içeren anlık baskı yapabilen ürünler olarak bilinmektedir. Onay aşamasına girmiş olan evraklar ve belgelerde kullanımı zorunlu olan bir üründür. Resmi işlemlerde şirketin adından veya adresinden bahsetmek amaçlı kullanıldığı görülmektedir.  Kaşeler eski dönem mühürlerine göre daha taşınılabilir ve çok fazla yer kaplamayacak yapıdadır. Cep kaşesi, otomatik kaşe ve kalem kaşe olarak da bulunabilmektedir. Acil kaşe ise, normal kaşeden farklı olarak daha hızlı teslim alınabilecek bir kaşe türüdür. Ekstra mürekkep istemeyen bu kaşe türü, mürekkep akma sıkıntısı yaşamadan yanınızda taşıyabileceğiniz niteliktedir. Mürekkep dolumu çok zor olmadığından kaynaklı olarak, bir kere doldurulan mürekkep uzun süreli gitmektedir.

Tek renk kaşeler hemen her yerde kullanılabilmektedir. Okunabilirlik ve belirginlik açısından genellikle en çok tercih edilen kaşe türüdür. Firmamız uzun süreli kaşe kullanımı sağlayan, hastaneler, okullar oteller ve havayolları gibi firmaların da rahatlıkla kullanabilmesi için uzun süreli dayanıklı kaşeler üretmektedir. Kaşelerimiz kurumaz, mürekkebi akmaz ve sürekli ilave mürekkep ihtiyacı barındırmaz. Kaşeler esasen en önemli bölümü istediğiniz bilgilerin yazılmış olduğu metin kısmıdır. Kaşe basıldığında okunaklı bir metin oluşturulması gerekmektedir.  Her e kadar çoklu aşamalardan geçen bir ürün olsa da firmamız en hızlı şekilde aynı gün size teslimatını yapmaktadır.

Acil kaşe; başta Flash Sistem, Polimer Siste(silikonlu), Lazer Sistem olmak üzere birçok koşulda üretilmektedir. Trodat kaşe, tahta kaşe, saplı kaşe, colap kaşe ve sırdaş kaşe de kullanılan birçok kaşe türüdür. Firmamız acil kaşe üretiminde lazer kaşe kullanmaktadır.

Acil kaşe siparişlerinizde şahıs firması iseniz, şahıs firmaları için verilen vergi levhası bilgileriniz, eklenmesi istenen unvan bilginiz, ticaret sicil numaranız yeterli olacaktır.

Eğer sadece isim unvan kaşesi istiyorsanız, gereken tek şey isminiz ve unvanınız olacaktır.

Doktor kaşelerinde ise, doktorun görev yapmakta olduğu hastanenin adı, doktorun adı ve soyadı, diploma numarası, bağlı bulunduğu bölümün adı yeterli olacaktır

Logolu Kaşe ve Renkli Kaşe için, belirlediğiniz veya tasarladığınız logo ile birlikte istenilen renkleri bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sizin İçin Burdayız
Gönder