88 Copy Center matbaa firmamız hızlı ve yüksek kalitedeki kaşe ürünlerimizle Beylikdüzü ve civarındaki bölgelere Acil Lazer Kaşe hizmeti vermekteyiz.  Laze kaşe makinesi ile yapılan tüm kaşe ürünlerimiz uzun yılar problemsiz bir şekilde kullananıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Tercihe ve kullanım alanlarına tasarlanan kaşelerin siyah, mavi, kırmızı gibi farklı renkleri de mevcuttur Yüksek teknolojili lazer kaşe makinesi kullanılarak yapılan kaşe tasarımları ufak puntolardaki yazılar olabildiğince net ve okunaklıdır. Tüm kaşe Prosedürleri ve Beylikdüzü matbaa firmamız tarafımızdan büyük bir özen ve titizlikle hazırlanmaktadır. Firmamız ihtiyaç olan kaşe üretimi dışında matbaa, Reklam, Dijital Reklamcılık, Web Tasarım ve Grafik tasarım gibi ihtiyaçlarınızda her zaman hızlı ve en yüksek kalitedeki hizmetleriyle sektöre yön veren öncü kuruluşlardan biridir.

Onay Süreci

Sipariş sonrası kaşe baskı örneği Whatsapp hattımız üzerinden veya e-posta ya yolu ile tarafınıza iletilecektir.  Acil lazer kaşe siparişleri tasarım onayı sonrasında sonra kaşe yapımı sürecini başlatıyoruz. Firmamız Telefonla ve internet üzerinden yapılan siparişlerde, onay tarihi itibariyle kaşe yapımı bitiminden sonra aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Sektörsel yöndeki bilgi birikimini sürekli yenileyerek sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunan 88 Copy Center firmamız beylikdüzü ve civarında hali hazırda hizmet vermeye devam etmektedir.

Teslimat

Sipariş oluştururken kaşe üzerinde yer almasını istediğiniz bilgileri Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.  Sayı olarak az olan kaşe tasarımları aynı gün içerisinde tamamlanarak ve sizlere iletilmektedir. Sipariş edilen kaşe sayısı ve durumuna göre yurt içi ve yurt dışına kaşeleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. İsteyen müşterilerimiz, vermiş oldukları kaşe siparişlerini firmamıza gelerek 15 dakika gibi kısa bir süre bekledikten sonra elde de teslim alabilirler. Acil lazer kaşe ve diğer kaşe ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

En İyi Malzemeyle En Kaliteli Hizmet

88 Copy Center Beylik düzü matbaa firmamız size en iyi malzemeyle en kaliteli hizmet verme konusunda büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Müşterilerin bize ilettiği kurum ve kuruluşların ya da şahıs bilgileri, doğru ve kusursuz olarak aktarılması bizim çok önem verdiğimiz bir konudur. Firmamız hızlılığı ve güvenilirliği konusunda sektöre yön veren lider kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Sizin İçin Burdayız
Gönder