Beylikdüzü Kaşe yapımı ve kaşe yaptırma konusu ile ilgili uzun yıllardan beri hizmet veren 88 Copy Center matbaa firmamız, hızlı gönderim ve müşterilerine en ideal fiyat seçenekleri sunmaktadır.  Beylikdüzü Acil Kaşe imalatı yapan matbaa firmamızdan yapacağınız tüm toplu kaşe siparişlerinizi en hızlı şekilde teslim etmektedir. Özel evraklarını onaylamak amacıyla kullanılan birçok cele kaşe ve mühür türü mevcuttur. Firmamız Yerli ve İthal Lazer kaşe yapımı, konusunda kurumsal olabileceği gibi kişiye özgü de tasarımlarda yapmaktadır. Rayjet lazer makinesi ile kaşe imalatı yapan Seksen sekiz Copy Center matbaa firmamızdan,  kaşe siparişlerinizi Online olarak ta verebilirsiniz.

Kaşe Modelleri

Üretimini yaptığımız kaşe modelleri ürünlerimiz şunlardır. Cep kaşe, yuvarlak kaşe, renkli kaşe, otomatik kaşe, acil kaşe, Floman Kaşe, Flaş Kaşe, sırdaş kaşe, oval kaşe, kare kaşe, imza kaşesi Maxor Kaşe, logo kaşeniz aynı gün içinde hazırlanarak, hazırlanarak kargoya verilmektedir.  88 Copy Center, olarak lazer makine ile hazırlarken kullandığımız kaşe lastiği vasıtası ile en küçük yazı figürlerini bile net ve okunaklı biçimde hazırlıyoruz. İhtiyacınıza göre Beylikdüzü Acil Kaşe ürünleri farklı boylarda da üretilebilir.

Yuvarlak Kaşe

Yuvarlak kaşe oldukça kullanışlı olan bir kaşe türüdür. Beylikdüzü Acil Kaşe imalatı yapan matbaa firmamızda yuvarlak kaşe tasarımı lazer kesimi vasıtası ile yapılmakta olup, baskı kalitesi yüksektir.

Kazıma Mühür

Kazıma mühür nedir? Noter onayı ile imza yerine geçen kazıma mühür okuma yazma bilmeyen kişiler için tasarlanmaktadır. Kazıma mühür; Yaslı mühür, pirinç mühür, pirinç kazıma olarak ta isimlendirilmektedir. Kişiye özel hazırlanmaktadır ve Resmi kurumlarda kullanılmaktadır. Beylikdüzü Acil Kaşe imalatı yapan matbaa firmamıza kazıma mühür yaptırdıktan sonra noter tasdiki yaptırmanız gerekmektedir.

Saplı Kaşe

Ofislerde ve kurumlarda üst tarafından kolaylıkla kullanılan bir kaşe türüdür.

Cep Kaşesi

Cebinize sığacak ebatlarda olan, kolayca taşıyabileceğiniz bir kaşe türüdür. Şık dizayna sahip olan cep kaşe ıstamba ve mürekkebini kendi içinde mevcuttur.  En uygun fiyatlarla cep kaşesi siparişlerinizi firmamızdan telefonla ya da Online olarak verebilirsiniz.

Numaratör Kaşe

Kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılan Numaratör kaşeler kullanım basitliği sağlamaktadır Kurum olarak firmamıza Numaratör Kaş siparişlerinizi verebilirsiniz. Seksen sekiz Copy Center olarak en kaliteli gereçleri kullanarak en ideal İdeal fiyatlara Beylikdüzü Acil Kaşe ürünlerini sizlere sağlıyoruz.

Sizin İçin Burdayız
Gönder