Kurum ve kuruluşlar tarafından resmi evraklarda (faturalar ve sözleşmeler gibi) kullanılan Beylikdüzü Büyük Boy Kaşe siparişleriniz firmamız tarafımızdan itinayla yapılmaktadır. Trodat İthal Kaşe,  olarak bilinen büyük boy şirket kaşeleri üzerinde kurum ya da kuruluşların, adı, unvanı,  açık iş adresi, iletişim bilgileri ve vergi dairesi ile vergi numarası bilgiler bulunmaktadır. Kişiye özel olanlarında ise unvan, isim, tarih gibi bilgiler yer almaktadır. 88 Copy Center  Beylikdüzü matbaa firmamız kaşe siparişlerinizi en hızlı şekilde teslim etmekteyiz Beylikdüzü Büyük Boy Kaşeler  kendi arasında, Mega Büyük Boy, Sırdaş Battal Boy Saplı Dikdörtgen Kaşe, Sırdaş Mega Büyük Boy Otomatik Kaşe,  Büyük Boy kaşe,  İmprat Büyük Boy kaşe gibi abatlarına göre değişmektedir. Ayrıca büyük Boy; kişiye özel tasarım kare kaşeler, İsim Kaşeleri de isteğe göre büyük boy olarak tasarlanmaktadır.

İstediğiniz büyük boy kaşenin boyutları ve modeline göre Beylikdüzü Büyük Boy Kaşe fiyat tekliflerimizi sizlere sunarız ve talep edilen sayı kadar kaşe imalatını yaparak, hızlıca adresinize teslimini sağlarız. Bilhassa resmi evrak ve yazışmalarda, kurum şirket, ya da isim kaşesi üzerinde yazılmasını, istediğiniz bilgileri siparişinizi oluştururken kurumsal e-posta yolu ile ya da  Whatsapp üzerinden bize göndermeniz halinde kaşe tasarımı işlemine geçilecektir. Firmamız kaşe tasarımı sonrasında büyük boy kaşe ve diğer tüm kaşe ürünlerinde, mail üzerinden onay işlemi için tarafımızca gönderilmektedir.  Onay sürecinden sonra kaşe yapımı işlemine geçilmektedir. Çoklu ürün teslimlerimiz 1–2 içinde hazırlanırken, az sayıdaki kaşe siparişleri aynı gün içerisinde hızlıca hazırlanmaktadır. Kaşeler tasarım aşamasından sonra aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. İsteyen müşterilerimiz isterse kaşelerini elden teslim alabilirler.

88 Copy Center  Beylikdüzü firmamız ihtiyaç olan kaşe modelleri konusunu dışında Matbaa, Reklam, Dijital Reklamcılık, Web Tasarım ve Grafik Tasarım işleriye uğraşmaktayız. Kişiye Özel tasarlanabilir her türlü baskı çeşidi  alanında profesyonel ekibi, ile sizlere her zaman hızlı ve yüksek kalitede sunmaktadır. Hazırlamak istenilen tüm kaşe prosedürleri Beylikdüzü matbaa firmamız tarafımızdan itinayla hazırlanmaktadır. Firmamıza sipariş verdiğiniz Beylikdüzü Büyük Boy Kaşe siparişlerinde mail üzerinden onay işlemi için tarafımızca gönderilmektedir. Onay sürecinden sonra kaşe yapımı işlemine geçilmektedir.

Sizin İçin Burdayız
Gönder