Günümüzde şirket askeriye, okullar gibi daha pek çok yerde kullanılan Cep Kaşesi yer kaplamaması, taşınılırlılığı, kullanım kolaylığı ve şık görünümleriyle müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen kaşe ürünlerimiz arasındadır. Sürekli Kaşe kullanımında cep kaşesi yeterli olmayabilir. Bu nedenle cep kaşenizin yanı sıra otomatik kaşe alınması gereklidir.  88 Copy Center Beylikdüzü matbaa firması olarak, Beylikdüzü Cep Kaşesi ve diğer tüm kaşe ürünlerinde sürekli basım için ihtiyaçlarınızı karşılamak için titizlikle çalışmaktayız.

Cep Kaşesi Modelleri

Sırdaş Cep Kaşesi: Taşıması ve kullanımı son derece kolaydır. Farklı renk ve  model seçenekleri mevcuttur.

Trodat Cep Kaşesi: Mekanizma yönünden çok sağlam olup kullanımı oldukça kolaydır. Farklı renk ve model seçenekleri mevcuttur

Colop Cep Kaşesi: Şık görünümü sağlam ve dayanıklı mekanizması ile kolay kullanıma sahip, lüks özelliklere sahip bir cep kaşesi türüdür.

 

Cep Kaşesi Seçimi

Hangi cep kaşesi tercih etmeliyim diye sorarsanız? Bunlar;

Firma / Şirket için cep kaşesi seçimi: Firma veya şirket için cep kaşesi yaptıracaksanız bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gereklidir.

Unvanlara Göre Cep Kaşesi Seçimi:

Memurlar, öğretmenler, doktorlar hemşireler kaşesi, askerler için cep kaşesi veya kişisel amaçla kullanılabilecek isim- unvan cep kaşelerindeki bilgilerin eksiksiz doğru ve okunaklı olması gerektiği unutulmamalıdır. Beylikdüzü Cep Kaşe yapımı ve diğer tüm kaşe siparişlerinde yazı ve  bilgilerde harf hatası olup olmadığına dikkat ediyor ve gerek görüldüğünde düzeltme revizyonlar yapıyoruz..

88 Copy Center Beylikdüzü matbaa firmamız siparişlerinizi aynı gün kargoya vermektedir. Kaşe siparişiniz bulunduğunuz il ve ilçeye ve kargo şirketinin yoğunluğuna göre, en geç 2–3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Firmamız kaşe yapımı konusunda her zaman süratli ve kolay bir biçimde hareket etmektedir. Firmamız hızlılığı ve güvenilirliğin yanı sıra kaşe çeşitleri konusunda sektöre yön veren lider kuruluşlar arasında başı çekmektedir. 88 Copy Center Beylikdüzü matbaa firmamız kaliteli alt yapısı yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini, sürekli yenileyerek sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek adına ivedilikle hizmet vermeye devam etmektedir

Sizin İçin Burdayız
Gönder