Firmaların açılış sonrası kaşe yaptırmaları yasal bir zorunluluk haline gelmiştir. Firmamız kısa sürede Beylikdüzü Firma Kaşesi yapımını gerçekleştirilmektedir. Firma kaşesi, zaman ve iş gücü kaybını azaltır.  Kaşeler evrakları kamusal açıdan yasalara uyumlu olmasını sağlayan ve tasdik içeriği taşıyan ufak ve kolay makinelerdir.

Online Sipariş

Beylikdüzü kaşe yapımı konusunda Online olarak verdiğimiz hizmeti elimizden olabildiğince hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. İnternet üzerinden yapılan Beylikdüzü Firma Kaşesi siparişleri prosedürü sonrasında ürün hazırlama aşaması bittikten sonra paketlenir ve aynı gün içinde  kargo firmasına verilir.

Telefon Ve –E-mail ile  Sipariş

Telefon ile yapacağınız kaşe siparişiniz ve firma bilgileriniz bize ilettikten hemen sonra kaşeniz hızlıca hazırlanmaya başlanır ve adrese teslim edilir. İsteyen müşterilerimiz bekleyip kaşelerini on beş dakika içerisinde elden teslim alabilir.

Firmaların kullandıkları kaşe çeşitleri

Stampalı Kaşeler: Firmaların sıklıkla kullandığı kullandıkları stampalı kaşeleri her evrak kaşelenişte kaşenin mürekkebe yani stampaya basılması gerekir Stampanın içinde bulunan kaşe mürekkeple doludur. Siyah kırmızı, yeşil ve mavi renkli stampalı kaşeler olabilmektedir.

Stampalı Kaşelerde yer alan firma bilgileri şunlardır;

  • Firma unvanı
  • Firmanın vergi dairesi, vergi numarası
  • Firma, adres bilgisi

Bunun dışında isteğe bağlı olarak;

–   Firma telefon numarası

–    Firmanın faks numarası bilgileridir.

Mekanizmalı Kaşeler: Kendinden mürekkepli olan mekanizmalı firma kaşeleri kullanımı stampalı kaşelere göre çok daha kolaydır. Mürekkepte dökülme veya akma gibi bir sorun yaşanmaz. Cepte kolaylıkla taşınılır. Kaşenin taban yüzeyinde üst paragrafta belirtmiş olduğumuz firma ile ilgili bilgiler kabartma biçiminde yazılı olur. Mekanizmalı firma kaşelerinin yüzey bölümü kaşenin içindedir. Her evrak kaşelenişte kaşenin yüzey kısmı, mekanizmanın içindeki mürekkepli olan bölüme hafifçe dokunduğunda mürekkebe bulanacaktır

 

 

Beylikdüzü Firma Kaşesi almak için matbaa firmamızla iletişimegeçebilirsiniz. Firma bilgileri tarafımıza mail yolu ile ya da watsap üzerinden tarafımıza iletildiğinde kısa sürede kaşe hazırlanır. Kaşe üretimi yapılır metal,  ahşap, plastik gibi hammaddelerden yapılmaktadır. Makul fiyatlı olan firma kaşeleri arasında fiyat açısından en uygun olanlar stampalı kaşelerdir. Stampanın mürekkebi azaldığında kendinizde bu mürekkebi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Sizin İçin Burdayız
Gönder