88 Copy Center Beylikdüzü kaşe yapımı alanında hizmet vermeye başlayan matbaa firması olarak kaşe yapımı konusunda profesyonel ekibi, en son teknoloji geniş dijital, ofset makine parkuruyla sizlere her zaman hızlı ve yüksek kalitede hizmeti sunmayı kendine bir misyon edinmiştir.Tüm kurum ve kuruluşlar tarafından nerdeyse tüm departmanlar için kullanılan kaşe önemli bir üründür.

Kaşede Bulunması Gereken Bilgiler

Firma ismi ve iletişim bilgilerinin yanı sıra ihtiyaç duyulan diğer bilgiler şunlardır. Yasal olarak kaşe üzerinde bazı bilgilerin olması mecburî hale gelmiştir
Şirket Kaşesi: Tescil edilen ticari işletmelerin ismi ve unvanı kaşenin görünecek olan bir yerinde okunaklı bir formda yazılmalıdır.

Sicil Numarası: Kaşede bulunması gerekli bilgilerden biri olmakla beraber zorunluluğu yoktur.

Vergi Dairesi ve Numarası: Kaşede bulunması zorunlu olan bilgilerden en önemlisi şirketin bağlı olduğu vergi dairesi ve vergi numarasıdır.

İşletme Bilgileri: Şirketin adres, telefon ve faks bilgileri kaşede bulunması gereklidir.

Onay Süreci
Firmamıza sipariş verdiğiniz hızlı kaşe ve diğer tüm kaşe modellerinde tasarım onayı, kaşe tasarımı sonrası mail üzerinden onay işlemi için tarafımızca gönderilmektedir. Onay sürecinden sonra kaşe yapımı işlemine geçilmektedir.
Uzu Süreli Kullanım
Baskı kalitesiyle tüm kaşe ürünlerimiz kullanma talimatına uygun olarak kullanılması durumunda, mürekkebini doldurarak uzun yılar problemsiz bir şekilde kullananıma uygundur. Beylikdüzü hızlı kaşe tasarımı yüksek teknoloji kullanılarak yapıldığından çok ufak puntolardaki yazılar dâhil olmak üzere tüm yazılar olabildiğince net ve okunaklıdır. Sizde Beylik düzü hızlı kaşe ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Kaşeniz 15 dakikada hazır

Tercihe ve kullanım alanlarına göre farklı renklerde tercih edilebilir. Kaşe yapımı sırasından yardımcı malzemelere ihtiyaç duyulmadığından kaşe tasarımı kaşe tasarımı 15 dakika gibi bir sürede tamamlanarak adresinize teslim edilmektedir.

Teslimat Süreci

Sipariş edilen kaşe sayısı ve durumuna yurt içi ve yurt dışına göre aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Ayrıca isteyen müşterilerimiz, vermiş oldukları kaşe siparişlerini firmamıza gelerek elden teslim alabilirler. 88 Copy Çenter Beylikdüzü hızlı kaşe yapımı tüm kaşelerde ofset kalitesinde baskıyla standartları sizleri kaşelerinizi yenilemek için davet ediyoruz.

Sizin İçin Burdayız
Gönder