Beylikdüzü kaşe fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermekle beraber çok yüksek olmamaktadır. Mekanizmasız eski tip kaşeler daha ucuz fiyatlı iken otomatik kaşeler bir miktar daha yüksek fiyatlıdır. Uzman ekibimizle birinci sınıf malzemeden üretilmiş kaşeleriniz 88 copy center Beylikdüzü kaşe matbaamızda en hızlıca hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu en uygun kaşe fiyatları ile hizmetinizdeyiz. Firma kaşeleri cep kaşeleri, unvan kaşeleri, onay kaşeleri, şahıs kaşeleri gibi tüm kaşe türlerini istenilen renklerde hazırlamaktayız.

Keşe Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

Kaşe, bir evrakın kamulaşması(resmi) bir hale gelmesi için, kullanılan ufak bir mekanizmaya sahip olan mürekkepli bir araçtır. Kaşeler; Fatura, Gider pusulası, Muhasebe defterleri, İrsaliye, gibi gerektiren birçok belgenin onaylanması için kullanılmaktadır.

Kaşe Çeşitleri Nelerdir?

Uzun yıllardan beri kullanılmakta olan kaşelerin üzerinde kabartma şeklinde, firma veya kişi unvanı, vergi dairesi, vergi numarası ve isteğe bağlı olarak telefon ve adres bilgileri bulunmaktadır.

Firma kaşeleri;

  • Stampa (mürekkepli )kaşe
  • Otomatik (kendinden mürekkepli ) kaşe,
  • Lazer kaşe
  • Plastik kaşe
  • Ahşap kapsamlı otomatik kaşe

Beylikdüzü kaşe yapımı nerde yapılmaktadır?

Beylikdüzü kaşe yapımı konusunda değişmeyen tek adres 88 Copy Center Beylikdüzü matbaa firması istediğiniz türdeki kaşeleri hazırlamaktadırlar. Firma kaşesi yapımı için bize İlgili firmanın resmi kayıt bilgileri iletilmesi halinde kaşeniz uzaman ekibimiz tarafından kısa bir süre içinde hazırlanmaktadır

Kaşe Nasıl Kullanılır?

Kaşeler kendiliğinden çalışır ve içinde mürekkep vardır.  Her basışta altta bulunan evraka kaşede yazılı olan bilgiler çıkar. Çok hafif bir baskı ile kaşe prosedürü gerilekleşir.

Beylikdüzü Kaşe Fiyatları Pahalı Mı?

Beylikdüzü Kaşe Fiyatları pahalı değildir. Beylikdüzü matbaa firmamızdan en kaliteli otomatik kaşe ve diğer tüm kaşe ürünlerini çok uygun fiyata satın alınabilmektedir. Model olarak daha gösterişli ve detaylı kaşe yapımı için firmamıza özel kaşe yaptırabilirsiniz.  Yine son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlanan lazer kaşe ve uzun en uzun süreli kullanım uygun olan otomatik kaşe de tercih edebilirsiniz. Ayrıca otomatik kaşelerin mürekkepleri azalırsa, mürekkep tablalarının satışı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sizin İçin Burdayız
Gönder