Kurum, özel kuruluşların faturalar sözleşmeler resmi yazışmalar gibi daha bir çok evrakta kaşe kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Gerek iş yaptığını firmalar gerek yazışmalarda ilk önce evrak üzerinde firma kaşesinin olup olmadığına bakılır ve kaşeli evraklar kabul edilir. Beylikdüzü Kaşe Yapımı alanında ihtiyacınız olan birçok kaşenin üretimini uzman ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. 88 Copy Center Beylikdüzü matbaa firması yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

88 Copy Center Beylikdüzü matbaa farkı kalitesi

88 Copy Center Beylikdüzü matbaa firması olarak kaşe yapımı alanında hizmet vermeye başladığımızdan günden bu yana tüm kaşe modellerinin kaşe kalıplarını hazır halde elimizde bulundurmaktayız. Sizlerden gelen siparişler doğrultusunda hazır olan kaşe kalıpları üzerine, teknolojik yazı cihazlarıyla ve rengini sizin seçiminize göre istediğiniz bilgileri yazarak kaşelerinizi itinayla hazırlamaktayız. Kaşe rengi ise, mürekkep göre, mavi, siyah ve kırmızı olarak isteğinize göre ayarlamaktayız. Kaşe yapımı için kaşe üzerinde olması gereken bilgileri bize ilettikten sonra ve bizlere yalnızca o bilgileri kaşe üzerine yazmak kalıyor.

Kaşe Yapımı Zor mudur?

Kaşe yapımı zor olamamakla birlikte dış yüzeyleri hep aynı olmaktadır. Kaşelerin taban kısmında firma bilgilerinin yazıldığı kabartma biçiminde hazırlanan bir alan vardır. Kaşeleri birbirinden ayıranda taban kısmına yazılan bilgilerdir.

Hangi Kaşeye Neler Yazılabilir?

Çok farklı bilgiler eşliğinde hazırlanan kaşeler, arasında firmamız tarafından üretilmekte olan kaşeler şunlardır: Tarih yazan kaşeler firma bilgisi yazılı, görüldü yazılı kaşeler, ad soyadı yazılı kaşeler, Numaralı kaşeler ve farklı pek çok türde üretilmektedir. Firmamız sizden gelen taleplere göre bazı kaşelerde tarih değiştirme

İnternetten Kaşe Yapımı

Kaşelerinizi yaptır İnternet üzerinden yaptırmak mümkündür. Ancak 88 Copy Center Beylikdüzü matbaa firmamıza gelerek kaşe yaptırmak çok daha kısa sürer. Eğer Beylikdüzü Kaşe Yapımı konusunda işinin ehli ve uzaman bir firma arıyorsanız bize web sayfamız üzerinden bize erişebilirsiniz. Whatsaap üzerinden bize ulaşarak, kaşede yazılı olmasını istediğiniz bilgileri firmamıza iletebilirsiniz. İnternette farklı kaşe modelleri elbette bulunmaktadır. Aman burada asıl sorulması gereken internet ortamında firma bilgilerini ileterek kaşe yapımı ne kadar doğru bir prosedür olacaktır. Bu noktada Beylikdüzü ve civarında verdiği kaliteli hizmetlerle güvenilir olduğunu kanıtlamış olan 88 Copy Center Beylikdüzü matbaa firmamızı seçebilirsiniz.

Sizin İçin Burdayız
Gönder