Beylikdüzü kaşe firması olarak hizmet veren 88 Copy Center  Beylikdüzü matbaa firmamızda çok sayıda örnek ve biçimde kaşe mevcuttur. Sizde firmanıza uygun Beylikdüzü Muhasebe Kaşeleri seçebilir ve buna uygun olarak dizaynı hazır olan şablonlardan tercihlerde bulunabilirsiniz. Dilerseniz firmamızın size sunduğu seçeneklerden bir veya bir kaçını seçebilirsiniz. Kaşenin dilediğiniz gibi hazırlanması tarafımızca itinayla gerçekleştirilecektir. Siparişinizi vermeniz sadece bir kaç dakikanızı alır ve kaşe siparişiniz on beş dakika içerisinde size teslim edilir. Siz değerli müşterilerimizin hızlı hizmete önem verdiğiniz bildiğimizden, müşteri memnuniyeti kazanmak için, hızlı ve seri şekilde hareket etmekteyiz. Siparişleriniz ayrıntılı olarak firmamıza ilettikten sonra telefon ya da mail üzerinden yapılan prosedürde kaşeniz gün içerisinde ürün hazırlanmaya başlanır. Saat dörtde kadar geçilen siparişler tasarımı bittikten sonra, aynı gün paketlenir, kargo firmasına ürün teslim edilir.

Muhasebe kaşesine ihtiyacınız var ise burada ilk önemli olan satır sayısı,  ve bu yazıların okuna biriliğidir.  Yazınız 3 ile 5 satır arasında ise, kaşelerin genelinde yazıların okunabilirliğinin yüksek olması nedeniyle Trodat kaşe modelleri arasında bir seçim yapmanızı öneririz. Yazınız 5 satır ile 9 satır arasıysa colop model kaşeler, tercih etmeniz gerekir. Diğer kaşe ürünlerinde olduğu gibi Beylikdüzü Muhasebe Kaşeleri arasında İthal olanları yerli ürünlere nazaran baskı kalitesi, makine kalitesi ve dayanıklılık açısından çok daha avantajlıdır. Siz değerli müşterilerimizin memnun kalması için ithal ürünleri seçmelerini tavsiye etmekteyiz. Siparişiniz bize ulaştıktan hemen sonra, verilen sipariş Grafikerlerimizin problem yaşamayacağı biçimde ise en geç 10 dakika içersinde kaşenizin dizaynı yapılarak lazerle kazıma prosedürüne geçilmektedir.

Müşterimiz kaşe dizaynını kontrol ettikten ve onay verdikten sonra siparişleriniz aynı gün üretimi tamamlanıp kargoya verilmektedir. Beylikdüzü Muhasebe Kaşeleri ve diğer tüm kaşe ürünlerimiz siyah renklerde olabileceği gibi renkli kaşeler de maksimum 4 farklı renkte tasarlanıp uygulanabilmektedir. 88 Copy Center sizler için kaşe üretiminin dışında Latex Baskı, Karvizit, Broşür, Katalog, Folyo Baskı, Web Tasarım, Promosyon, Afiş, Logo, Branda Baskı, Kurumsal Kimlik, Reklam İşleri gibi hizmetleri de sağlamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz…

Sizin İçin Burdayız
Gönder