Firmaların ya da kişilerin belgelere onay vermesi veya o evrakın ilgili şahsa ait olduğunu belirlemek için kaşe kullanımı artık yasal bir zorunluluk haline gelmiştir. Standart olarak siyah renk olan kaşeler mavi, yeşil kırmızı gibi farklı renklerde de olabilir. Siyah mürekkepli kaşelerde olduğu gibi farklı renkte olan kaşeler de yazılar ve okunabilir durmaktadır. Hızlı kaşe mürekkebi kendinden olup, tek basışta en iyi baskı ve mürekkebbelemeyi sağlayan kullanımı oldukça kolay bir araçtır. Hastane, lojistik firmaları otel, hava yolu gibi sektörler acil kaşa kullanmayı sektörler tercih etmektedir.  88 Copy Center size Beylikdüzü matbaa firmamız  geçmişin vermiş olduğu tecrübe ile günümüz teknolojisindeki gelişmeleri yakından izlemektedir. Beylikdüzü hızlı kaşe yapımı ile ilgili ihtiyaçlara en kaliteli hizmeti kaşe malzemeyi en iyi hizmetle ve hızlı şekilde sunmak için titizlikle çalışmaktadır. Kartrvizit, Broşür, Fatura – İrasliye, Antetli Kağıt, Tahsilat Makbuzu, Cepli Dosya, Katalog vb. alanlarının yanı sıra kaşe, hizmetlerini de sizden aldığı güç ve destekle, sektördeki tercih önceciliğini sürdürmektedir.

Kaşe de Bulunması Gereken Bilgiler

Yasal olarak kaşe üzerinde bazı bilgilerin olması zorunlu hale gelmiştir.

Şirket Kaşesinde;

İsmi ve Unvan: Kayda geçen bir ticari işletmenin ismi ve unvanı, okunaklı bir biçimde kaşenin görülebilecek yerine yazılmalıdır.

Şirket Sicil Numarası: Kaşede bulunması zorunlu olmasa da kaşede olması gereken bilgilerden biride sicil numarasıdır.

Vergi Dairesi ve Numarası:  Şirketin bağlı olduğu vergi dairesi ve vergi numarası kaşe üzerinde bulunması gereklidir.

İşletme Bilgileri:  İşletmenin merkez adres, telefon ve faks bilgileri kaşede bir arada bulunacak biçimde kaşe üzerinde bulunması gereklidir.

Ürün Bilgisi Hakkında

88 Copy Center size Beylikdüzü matbaa firmamız  hızlı kaşe yapımı için kullandığı Lazer teknolojisi vasıtası ile ofset baskı kalitesinde üretim yaparlar.  Keşe üzerindeki en ufak yazılar ayrıntılı logo ve desenler bile oldukça okunaklı olacak şekilde tasalanmaktadır. Kendinden mürekkepli acele kaşe makinelerini ekstradan bir stampaya ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde keçesi değiştirilerek yıllarca güvenle kullanılması mümkündür. Kullanım sırasında mürekkebinde herhangi bir akma, bulaşma ve kuruma olmaz.

Kargo Ve Teslimat Bilgileri

Yapım aşaması biten kaşe ürünleri kontrol edildikten sonra özenli bir biçimde paketlenerek adreslerinize ulaşması için kargoya verilmektedir.

Sizin İçin Burdayız
Gönder