88 Copy Center  Beylikdüzü kaşe alanında çalışan matbaa firması olarak, biz kaşe yapımı alanında yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile işin ehli ekiplerimiz tarafından hizmet vermekteyiz. Kurum ve kuruluşlar tarafından resmi evraklarda (faturalar ve sözleşmeler gibi) kullanılması yasal hale gelmiştir. Kaşe ihtiyacı, kurumun yaptığı prosedürlere göre değişkenlik göstermekte olup, İhtiyacınız olan birçok kaşenin üretimini itinayla yapmaktayız. Beylikdüzü kaşe matbaamıza ve vermiş olduğunuz siparişlerinizi hızlıca ulaştırarak, kaşelerinizi kullanmanızı sağlamaktayız. Beylikdüzü kaşe matbaamız siparişlere göre, hazır durumdaki kaşe kalıpları üzerine, istediğiniz bilgiler elektronik yazma cihazları ile yazılmaktadır.

Kaşe Üretimi

Yıllardır kaşe hazırlama ve imalatı sektöründe özel kuruluşlar ve kamu kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Hazırlamak istenilen bütün prosedürleri için ihtiyaç olan birçok kaşe modelleri Beylikdüzü matbaa firmamız tarafımızdan itinayla hazırlanmaktadır. Bizlere vermiş olduğunuz acele kaşe siparişlerinizin hemen yapmakta olup sizlere kaşelerinizi en hızlı şekilde teslim etmekteyiz. Bir kaşe üzerinde, kullanım alanına göre farklı bilgiler yer alabilmektedir. Bilhassa resmi evrak ve yazışmalarda, kurum ya da şirket kaşesi kullanılmaktadır.  Kurum ve ilgili şirket kaşeleri üzerinde, ilgili kuruluşun tam adı, açık iş adresi, iletişim bilgileri ve vergi dairesi ile vergi numarası bilgiler bulunmaktadır. Kişiye özel kaşelerde ise kişinin görev aldığı unvan, isim, tarih gibi bilgiler yer almaktadır.

Kaşe Modelleri

Kaşe modelleri ufak, orta, büyük, kare, yuvarlak gibi ölçülerden oluşmaktadır ve kaşe yapımı sizin tercihinize göre gerçekleşmektedir. Kişiye özel kaşe yapımı olarak, isim ve unvan kaşeleri, cep kaşesi, kalem kaşe olarak da yapılabilmektedir.

Sipariş

Tüm kaşe modelleri üzerinde yüksek kalitede kaşe yapımı hizmetleri vermekteyiz. Kaşenin üzerine yazılmasını, istediğiniz bilgileri içeren kaşe siparişlerinizi bizlere, kurumsal e-posta yolu ile ya da Whatsapp iletişim hattımız üzerinden ulaştırabilirsiniz. Ürün teslimlerimiz, sipariş sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Az sayıdaki kaşe siparişleri aynı gün içerisinde hızlıca hazırlanmaktadır.

Kaşe Teslimatı

İstediğiniz kaşe modellerine göre fiyat tekliflerimizi sizlere sunarız ve istediğiniz modelde, talep edilen sayı kadar kaşe imalatını yaparak, hızlı bir şekilde adresinize teslim ederiz. Hazırlamış olduğumuz kaşeler yapım aşamasından hemen sona aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. İsteyen müşterilerimiz hazırlanan kaşelerini elden teslim alabilirler.

Sizin İçin Burdayız
Gönder