KITAP BASKI

Kitap baskı alanında hizmet vermekte olan Matbaa ve basım işlerinin bir numaralı adresi olan 88 Copy Center sizler için çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. 88 Copy Center kişiye özel çözümlemeler ve hizmetler ile bütün müşterileri için özgün bir yapı hazırlamaya çalışılmaktadır. Özgün, renkli ve hiç görmediğiniz çeşitler için muhakkak 88 Copy Center firmasını tercih etmelisiniz. Özellikle kitap baskı konusunda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir firma olan 88 Copy Center sizlere her daim hizmet vermeye devam etmektedir. 
Matbaanın kalbinin attığı adres olan 88 Copy Center sizler için Defter baskı ve Sunum baskı gibi hizmetleri de sağlamaktadır. Ayrıca kartvizit, fatura, broşür, antetli kağıt, cepli dosya, tahsilat makbuzu, katalog gibi ihtiyaçlarınız için tercih etmeniz gereken 88 Copy Center. Bunlar ve diğer basım işleriniz için gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir adres olan 88 Copy Center sizlere de hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. 
Doğru ve güzel bir matbaa hizmeti ile şirketiniz muhteşem bir tanıtımı olur ve kat kat büyürsünüz. 88 Copy Center matbaa hizmetinin yanı sıra reklam, Web Tasarımı, dijital reklamcılık, grafik tasarımı gibi işlerinizi de hallede bilmektedir. Bu sayede bütün işlemlerinizi tek bir çatı altında tamamlamış olursunuz ve her işlem için ayrı ayrı pazarlık etmek derdinden kurtulmuş olursunuz. 88 Copy Center uzman kadrosu aracılığıyla bütün tecrübe, bilgi ve birikimi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır. 

Sizin İçin Burdayız
Gönder