POSTER TASARIM

Günümüzde git gide teknoloji ilerlemektedir ama posterler halen hiç modası geçmeyen reklam ürünleridir ve vazgeçilmez bir hale gelmiştir. güzel görünümlü bir poster tasarlamak istiyorsanız sizi Beylikdüzün deki 88 Copy Center adresimizde bekliyor olacağız…
Posterlerin diğer reklam ürünlerinden ayıran özelliği bilgi odaklı ve görsel odaklı bir tasarımıdır.

Günümüzde müşterilerin ilgilerini çekmek oldukça zor ama bunu özgün ve güzel bir tasarım ile müşterilerin ilgisini kazanmak oldukça çok kolay olabilir iyi bir reklam, firmanızı üste taşıyabilir tanınmış hale getirebilir günümüzde tanınmış firmalar, reklamları ile öne çıkmışlardır ve tanınmış hale gelmişlerdir.

sizinde güzel bir tasarıma ihtiyacınız varsa 88 Copy Center’de bekliyoruz. 88 Copy Center olarak işimizi en iyi şekilde yaptığımıza söz verebiliriz, göz odaklı ve bilgi odaklı olan poster tasarımı ile sizinde ilginizi çekmekteyiz size en iyi hizmeti verebilmek bizim için çok önemlidir ve ilk işimizdir.

Poster Tasarım Nedir ?

Poster Tasarımı; Reklam, Bir ürün, hizmet, organizasyon, veya kampanyanın duyurulmasında, ilan edilmesinde kullanılan görsel reklam ürünüdür. Reklamcılığın posterlerin halen günümüzde de etkisini korumaktadır görsel hafızanın %90 oranında hatırlatıcı etkisi olabiliyor posterler genellikle haber, duyuru için tercih edilmektedir.

Posterlerde dikkat edilmesi geren teknik detaylar; özgünlük, tasarım düzeni, font seçimi, okunabilirlik, görseller, fikir ve sadelik dikkat edilmesi gereken detaylardır.

Tüm Poster Tasarım işlemleriniz için bizi 0212 876 00 95 numaralı hattan arayabilir ya da İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizin İçin Burdayız
Gönder